תפריט קטגוריות טיפולים

 

 

 

 

 

 

 

 

אתרים מומלצים

 

 

תודה על המלצותיך ברשת:

אופציה זו הוטמעה באתר החל מ - 29/05/14

 

 

 

 

 

 

 

 

שאלות נפוצות - ותשובות

במה שונה הטיפול התת קוגניטיבי במכון מעגלי מוח-גוף - מטיפול בהיפנוזה, טיפול פסיכיאטרי, טיפול פסיכולוגי, טיפול אנרגטי, אימון אישי וכו'?

ובכן, כל דרכי הטיפול הנ"ל וכיו"ב אמורות לחולל השפעה מכוננת על תודעת המטופל, ובעקיפין או במישרין - על רמת תת המודע (תת ההכרה). טיפולים רבים אכן משפיעים על תודעת המטופל, אך בד"כ אינם משפיעים ברמה עמוקה ומספקת, ו/או בכלל, על רמת תת המודע החייבת להיות מושפעת לעומק - בכדי לנטרל מחלות נפש והפרעות אישיות שונות, בעיות נפשיות רגשיות, הפרעות אכילה והתמכרויות למיניהן, ו/או בכדי לחולל שינויי תודעה משמעותיים ו/או מקדמים כלשהם.

מכון ממ"ג BBC מתמחה בגישה בלעדית, אזוטרית ומבוססת מחקרים, ישירה ורבת עוצמה למעגלי רובדי התודעה העמוקים ביותר בפסיכו - ברמות סף ותת ההכרה (רובדים אלה, על מרכיביהם השונים - הם למעשה המנהלים בכ-92% את דפוסי המודע הקיומי של האדם - את רגשותיו, מחשבותיו, תחושותיו, יכולותיו, מגבלותיו, הרגליו, קבעונותיו השונים וכיו"ב), הכוללת בעיקר טכניקות מדידטיביות מונחות המשולבות עם גישה רפלקסיבית ישירה ע"י דיקור תהודתי פסיכואנרגטי (בלתי פולשני וללא מחטים) לרמות סף ותת ההכרה ולמוליכים עצביים (נוירוטרנסמיטורים) שונים במוח.

גם בטיפול זה מתקשר המטפל באופן מילולי-טיפולי עם המטופל, אך ייחוד הטיפול הוא ההטמעה הישירה של כל נתון, מסר ותובנה - בסף ותת ההכרה ע"פ העיקרון הרפלקסיבי התדרי ("עיקרון התהודה"), בשילוב טכניקות מדידטיביות מונחות  כמפורט מטה ובאתר זה. בכך מתבצעת, בהליך קצר ויעיל, השפעה משנה ושורשית על תודעתו העמוקה והכללית של המטופל, המסוגלת לנטרל מיידית הפרעות/מחלות/התמכרויות שונות, ו/או לשנות מיידית לחיוב מצבים נפשיים, רגשיים ופסיכוסומטיים, דפוסי חשיבה, דפוסי תפיסה וקיבעון, דפוסי תחושה, דפוסי התנהגות והתנהלות בפועל.

לראש העמוד

 

מהו בעצם ה"עיקרון הרפלקסיבי התדרי" ("עיקרון התהודה") לטיפול פסיכואנרגטי בתת מודע?

עיקרון חשוב זה הוא עיקרון הריאקציה התהודתית הנקודתית, המוכח מחקרית ולגיטימי רפואית, עליו מתבססים גם טיפולי הרפואה הסינית וההוליסטית האוניברסלית, וחלק מטיפולי הרפואה הפסיכיאטרית הקליניים. ע"פ עיקרון זה קיימות אינטראקציות תהודה אנרגטית/חשמלית בין גוף החי החיצוני לבין ה"אני" שלו - נפשו ורגשותיו. לפיכך ניתן (עקרונית) להשפיע גם באמצעות הרמה הפיזית על רובדי "הנפש" וה"פסיכו", באמצעות טכניקות רפלקסיביות/תהודתיות כגון: דיקור, שיאטסו, חשמל אורגני וכיו"ב (כמקובל ברפואה הסינית), או ע"י "נזעי חשמל" Electr convulsive therapy,‏ ECT (כמקובל ברפואה הפסיכיאטרית).

על פי הפסיכואנרגטיקה המחקרית ומחקרים רבים נוספים (ראה חומר רב באתר זה) מהווים ראש האדם וגולגלתו (ומס' אתרים נוספים בגוף) - מפת מפתח רפלקסיבית/תהודתית, פסיכו-אנרגטית, ישירה - למוליכים עצביים (נוירוטרנסמיטורים) במוח, ו/או לשדות תדרי "מעגלי הפסיכו" (רמות התודעה השונות: ההכרה, סף ותת ההכרה) - בעיקר לצורך טיפול בתת מודע

ע"פ הממצאים המחקריים הנ"ל ויישומי הפסיכואנרגטיקה במכון BBC, ניתן לטפל ב"פסיכו" ובתת מודע באופן מעמיק ומהיר ביותר, באמצעות דיקור מגע תהודתי פסיכואנרגטי ומניפולציות מגע נקודתיות מדוייקות - על פני נקודות תהודה פסיכו-אנרגטיות ריפלקסיביות הממוקמות בעיקר ע"פ הראש/הגולגולת, בשילוב טכניקות מדיטטיביות מונחות

הטיפול התהודתי בתת ההכרה בשיטה זו מסוגל (עקרונית) להשפיע ישירות ובאופן מיידי על מצבים נפשיים, רגשיים ופסיכוסומאטייים, גם ללא קיום תקשורת מילולית-טיפולית מעמיקה עם המטופל, אולם שילוב גישות מדיטטיביות מונחות, בעיקר - ממקד ומעצים לאין שיעור את השפעת הטיפול, על תוצאותיו המהירות.

לראש העמוד

 

מהי "מדיטציה"

מדיטציה (לפי האקדמיה ללשון העברית: בּוֹנְנוּת) היא התבוננות פנימית, או מחשבה ללא ניתוח, או חיבור של גוף-נפש-רוח, ללא מטרה חומרית, בדרך כלל. היא יכולה להיות גם אסטרטגיה לביצוע פעולה עצמית בגוף ובנפש האדם. כתוצאה מתרגול טכניקות אלה, מצב התודעה של האדם משתנה ביחס למצבי התודעה השכיחים אצלו, בעת ההתנהגות והפעולות היומיומיות. בני האדם מגיבים באופן שונה להשפעת מדיטציה. אדם המושפע ממנה בקלות יחסית נקרא סוגסטבילי. מרבית האנשים סוגסטביליים, אך ישנם אנשים מסויימים שאינם סוגסטבילים, או שהינם סוגסטבילים במידה נמוכה מאוד (הניתנת לשיפור ע"י תרגול). נתון זה (רמת הסוגסטביליות) נבדק במהלך טיפול הניסיון

  לראש העמוד

 

מה הקשר לחכמת הקבלה, ואיך היא באה לידי ביטוי טיפולי ע"פ שיטה זו?

הטיפול בתת ההכרה ע"פ שיטה זו משלב עם ממצאי הפסיכואנרגטיקה המחקרית המדעית הנ"ל - ממצאים סכמאטיים מתחומי חכמת הקבלה האותנטית והרפואה הקבלית (ראה חומר רב כתוב ובוידאו באתר זה ובקודמו), המהווים מיפוי רפלקסיבי/תהודתי, אופרטיבי, חופף מחקרית - וראשוני - לכל ממצא מחקרי!

ספר מומלץ בתחום: קבלה מדע ומשמעות החיים  ראה גם הסרטונים המובאים להלן:

 

מדע וקבלה:  מפגש מדעי באוניברסיטת "בן גוריון" - הפקולטה לפיסיקה גרעינית, פרופ' יצחק אוריון

 

מדע וקבלה:  פרופ' ווילאם א. טילר, ד"ר פרד אלן וולף, ד"ר ג'פרי סטינובר, הרב ד"ר מ. לייטמן

על תורת וחכמת הקבלה כתורת מיפוי פסיכו אנרגטית   לראש העמוד

 

 

מה קורה בפגישת הייעוץ, אבחון וטיפול הניסיון, ומהי חשיבותה?

בפגישה זו מכיר תחילה המטופל את המטפל. אנו מאמינים שללא היכרות והתאמה נאותה בין מטפל למטופל - לא ייצלח כל טיפול בתחומי הטיפול בהם אנו עוסקים (גם אם המטפל "גאון בתחומו".. והמטופל "קומוניקטיבי, נוח וחדור אמון מטבעו"..). המטפל מתשאל ומאבחן את המטופל, ומסביר בהרחבה את עקרונות הטיפול והאימון. (כאן לציין, כי חלק בלתי נפרד מהצלחת גישה טיפולית זו - הוא עצם הבאת המטופל/ת להבנת עקרונותיה).

כמו כן מתנסה המטופל בבסיס הגישה הטיפולית (טיפול הדגמה בסיסי תת קוגניטיבי), כדי לאבחן את מידת יכולתו הסוגסטבילית הראשונית, ולוודא את התאמתה לו, כגישה טיפולית ו/או אופן טיפולי (פגישה כוללת זו מתקיימת ללא כל התחייבות ובתשלום סמלי - בגין הוצאות הקליניקה וצרכי הטיפול בלבד).

לאחר טיפול הניסיון (בד"כ בתוך טווח 12 עד 96 שעות) - יחוש המטופל בד"כ בריאקציה (תגובה) ראשונית לטיפול. ברוב המקרים תהיה זו ריאקציה סימפטומאטית (תחושתית), המשנה לטובה את ההרגשה הנפשית/הפיזית הכללית ובמקביל משפיעה ישירות על בעיית/מחלת המטופל: הפסקה סימפטומאטית חלקית/מלאה, או נסיגת התמכרות חלקית/מלאה ו/או "שינוי תודעה ראשוני מקדם".

יצויין ויודגש כי אין במקרה של היעדר ריאקציה ראשונית סימפטומאטית (עקב קושי ראשוני בהגעה לרמת הרפייה טיפולית סוגסטבילית מספקת, ו/או בגין תגובה סימפטומאטית אישית מאוחרת יחסית) - כדי להעיד על חוסר התאמה לטיפול המלא ו/או על אי הצלחתו הצפויה).

לראש העמוד

 

כמה פגישות טיפוליות מצריך הטיפול, ומהן העלויות ותנאי התשלום?

בתשובה זו נתייחס למכנה המשותף הממוצע: בד"כ מדובר בתכנית טיפול אישית שלבית, קצרת מועד - 5 עד 15 שלבים/פגישות טיפוליות, המתומחרת באופן גלובאלי. במקרים מסוימים ניתן לקיים טיפולים בודדים פרטניים, שלא במסגרת תכנית טיפול. העלויות נקבעות ע"פ מורכבות התכנית/הטיפול (כמות הפגישות הטיפוליות, משך נצרך של כל פגישה, מורכבות כל פגישה וכיו"ב).

עלויות תכניות הטיפול קצרות המועד במכון BBC - נמוכות באופן ניכר מהמחירים המקובלים והנהוגים בתחום הטיפול התת קוגניטיבי המקצועי בחו"ל, ו/או ביחס לאלטרנטיבות הטיפוליות הרגילות - קרי טיפול פסיכולוגי קוגניטיבי רגיל וממושך, אירוח / בידוד תקופתי בבתי אישפוזיות או במוסדות גמילה, וכיו"ב.

 כמו כן קיימת השתדלות להתחשבות מיוחדת ביכולתו הכלכלית של המטופל/ת, במקרה הצורך, באמצעות סיוע מימוני טיפולי (עד 50%), ע"י הקרן למחקר טיפולי תת קוגניטיבי ע"ש מכון BBC.

 בכל מקרה יהיו עלויות הטיפול נמוכות יחסית, עקב כמותן הנמוכה במיוחד של הפגישות הטיפוליות הנדרשות בטיפול זה, כאמור לעיל.

לראש העמוד

מהם אחוזי הצלחת טיפול זה בתת מודע בפתרון בעיית/מחלת המטופל לצמיתות?

התשובה אופטימית! סטטיסטית - בד"כ מטופלינו זו אינם "חוזרים אחורה" לאחר סיום תכנית הטיפול - עקב עומק השינוי התת-הכרתי (בתת המודע) המושג באמצעותה, כמוסבר לעיל ובאתר זה. רוב המטופלים/המאומנים זו יצליחו בניטרול מוחלט של בעייתם, בשיעור ממוצע של כ-90%. רק כ-10% מהם בלבד יזדקקו לחזור בעתיד לתכנית טיפול נוספת/חלקית (עקב התחדשות מסויימת של בעייתם), או לקבל טיפולי ליוי ותחזוקה בודדים (בתדירות נמוכה), לצורך תיחזוק מצבם התקין.  

תקציר מחקרים וממצאים מדעיים בתחום המימד הפסיכו-אנרגטי

לראש העמוד

הטיפול התת הכרתי - רב תחומי

הטיפול התת הכרתי הפסיכואנרגטי בגישת מעגלי מוח-גוף הוכח כמהיר תוצאות ובעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, בשיעור של 90% הצלחה בממוצע, ע"פ הזמנים המוקצים. שינויי תודעה מקדמים, הפסקה סימפטומאטית חלקית, או גמילה חלקית ,בטיפולי גמילה - אלה מושגים בד"כ כבר  לאחר פגישה טיפולית ראשונה. שינויי תודעה מקדמים מקובעים, הפסקה סימפטומאטית מוחלטת / גמילה מוחלטת - אלה מושגים בד"כ כבר בין 2 ל 5 פגישות טיפוליות רצופות, המתקיימות במסגרת תכנית טיפול אישית בת 5 עד 15 שלבים (פ. טיפוליות) בד"כ.

 

 

האימון התת הכרתי - רב תחומי

האימון האישי הפסיכואנרגטי, לאימון התת מודע בגישת מעגלי מוח-גוף הוכח כבעל 90% הצלחה, ע"פ הזמנים המוקצים, בהבאת המאומן/ת - בתהליך מהיר ויעיל, ליכולת מימוש מלאה של לקחי ותובנות האימון האישי! וליישומם המלא בפועל! זאת בשל ההטמעה התת הכרתית המתאפשרת בשיטה פסיכו-אנרגטית זו נוכח שיטות אימון אישי קוגניטיביות רגילות. תנאי תכנית האימון האישי הפסיכו-אנרגטי, לאימון התת מודע, זהים להגדרות תכנית הטיפול הפסיכואנרגטי. 

 

 

 *סטטיסטיקת 90% ההצלחה, הנזכרת לעיל ובאתר זה, מתבססת על תוצאות טיפוליות בקרב מטופלים המתאימים לשיטת טיפול זו ולשיטות טיפול סוגסטיביות או פסיכו-אנרגטיות בכלל (כ-80% עד 90% מהאוכלוסייה).

 

מפת אתר

 

המלצות מטופלים

 

פגישת יעוץ וטיפול ניסיון תוצאתי

למד עוד בנושא גישת ממ"ג לטיפול תת הכרתי

עיין במידע על הגישה המחקרית ואופן הטיפול: 

על הפסיכואנרגטיקה המחקרית  חומר נוסף  על אופן הטיפול

עיין במידע נוסף אודות הגישה ההוליסטית קבלית: 

כתבות ומחקרים  הרצאות בוידאו  קבלה מדע ומשמעות החיים

עיין גם במידע המובא בקישורים להלן:

אודות שיטת ממ"ג והמטפל/ים  תקצירים מחקריים בתחום 

רופאים מומחים ממליצים  שאלות נפוצות ותשובות

לצפייה מלאה באתר זה באייפון ואייפד

 

תקנון האתר  מפת אתר  לראש העמוד

 

חפש כל ערך נושא ומילה בעמוד זה

 

 

*תכונות מסויימות באתר זה יפעלו מיטבית ו/או בכלל - בדפדפני  Microsoft Internet Explorer

גלריית תמונות מקצועיות (בבנייה)