תפריט קטגוריות טיפולים

 

 

 

 

 

 

 

 

אתרים מומלצים

 

 

תודה על המלצותיך ברשת:

אופציה זו הוטמעה באתר החל מ - 29/05/14

 

 

 

 

 

 

 

 

שאלות נפוצות - ותשובות

במה שונה הטיפול/האימון התת קוגניטיבי במכון BBC מעגלי מוח-גוף - מטיפול בהיפנוזה, טיפול פסיכיאטרי, טיפול פסיכולוגי, טיפול אנרגטי, אימון אישי וכו'?

ובכן, כל דרכי הטיפול הנ"ל וכיו"ב אמורות לחולל השפעה מכוננת על תודעת המטופל, ובעקיפין או במישרין - על רמת תת המודע (תת ההכרה). טיפולים רבים אכן משפיעים על תודעת המטופל, אך בד"כ אינם משפיעים ברמה עמוקה ומספקת דיה, ו/או בכלל, על רמת תת המודע, החייבת להיות מושפעת לעומקה - בכדי לנטרל מחלות נפש והפרעות אישיות שונות, בעיות נפשיות רגשיות, הפרעות אכילה והתמכרויות למיניהן ועוד, ו/או בכדי לחולל שינויי תודעה משמעותיים ו/או מקדמים כלשהם.

מכון ממ"ג BBC מתמחה בגישה בלעדית, אזוטרית ומבוססת מחקרים בחלקה, ישירה ורבת עוצמה - בפנייתה למעגלי רובדי התודעה העמוקים ביותר בפסיכו - הרמות התת קוגניטיביות סף ותת ההכרה (רובדים אלה, על מרכיביהם השונים - הם למעשה המנהלים בכ-92% את דפוסי המודע הקיומי של האדם - את רגשותיו, מחשבותיו, תחושותיו, יכולותיו, מגבלותיו, הרגליו, קבעונותיו השונים וכיו"ב), הכוללת בעיקר טכניקות מדידטיביות מונחות המשולבות עם גישה רפלקסיבית ישירה ע"י דיקור תהודתי פסיכואנרגטי (בלתי פולשני וללא מחטים) לרמות סף ותת ההכרה ולמוליכים עצביים (נוירוטרנסמיטורים) שונים במוח.

גם בטיפול/אימון זה מתקשר המטפל/המאמן באופן מילולי עם המטופל/המאומן, אך ייחוד הטיפול הוא ההטמעה הישירה של כל נתון, מסר ותובנה - ברמת סף ותת ההכרה ע"פ העיקרון הרפלקסיבי התדרי ("עיקרון התהודה"), בשילוב טכניקות מדידטיביות מונחות  כמפורט מטה ובאתר זה. בכך מתבצעת, בהליך קצר ויעיל, השפעה משנה ושורשית על תודעתו העמוקה והכללית של המטופל, המסוגלת לנטרל מיידית הפרעות/מחלות/התמכרויות שונות, ו/או לשנות מיידית לחיוב מצבים נפשיים, רגשיים ופסיכוסומטיים, דפוסי חשיבה, דפוסי תפיסה וקיבעון, דפוסי תחושה, דפוסי התנהגות והתנהלות בפועל.

לראש העמוד

 

מהו בעצם ה"עיקרון הרפלקסיבי התדרי" ("עיקרון התהודה") לטיפול פסיכואנרגטי בתת מודע?

עיקרון חשוב זה הוא עיקרון הריאקציה התהודתית הנקודתית, המוכח מחקרית ולגיטימי רפואית, עליו מתבססים גם טיפולי הרפואה הסינית וההוליסטית האוניברסלית, וחלק מטיפולי הרפואה הפסיכיאטרית הקליניים. ע"פ עיקרון זה קיימות אינטראקציות תהודה אנרגטית/חשמלית בין גוף החי החיצוני לבין ה"אני" שלו - נפשו ורגשותיו. לפיכך ניתן (עקרונית) להשפיע גם באמצעות הרמה הפיזית על רובדי "הנפש" וה"פסיכו", באמצעות טכניקות רפלקסיביות/תהודתיות כגון: דיקור, שיאטסו, חשמל אורגני וכיו"ב (כמקובל ברפואה הסינית), או ע"י "נזעי חשמל" Electr convulsive therapy,‏ ECT (כמקובל ברפואה הפסיכיאטרית).

על פי הפסיכואנרגטיקה המחקרית ושיטת BBC (ראה חומר רב באתר זה) מהווים ראש האדם וגולגלתו (ומס' אתרים נוספים בגוף) - מפת מפתח רפלקסיבית/תהודתית, פסיכו-אנרגטית, ישירה - למוליכים עצביים (נוירוטרנסמיטורים) במוח, ו/או לשדות תדרי "מעגלי הפסיכו" (רמות התודעה השונות: ההכרה, סף ותת ההכרה) - בעיקר לצורך טיפול בתת מודע

ע"פ יישומי הפסיכואנרגטיקה במכון BBC, ניתן לטפל ברובד התת מודע ו/או לאמנו באופן מעמיק ומהיר ביותר, באמצעות דיקור מגע תהודתי פסיכואנרגטי ו/או מניפולציות מגע נקודתיות מדוייקות - על פני נקודות תהודה פסיכו-אנרגטיות ריפלקסיביות הממוקמות בעיקר ע"פ הראש/הגולגולת, בשילוב טכניקות מדיטטיביות מונחות

הטיפול/האימון התהודתי התת קוגניטיבי בשיטה זו מסוגל (עקרונית) להשפיע ישירות ובאופן מיידי על מצבים נפשיים, רגשיים ופסיכוסומאטייים, גם ללא קיום תקשורת מילולית-טיפולית מעמיקה עם המטופל, אולם שילוב גישות מדיטטיביות מונחות מילולית - ממקד ומעצים לאין שיעור את השפעת הטיפול/האימון הכולל, על תוצאותיו המהירות.

לראש העמוד

 

מהי "מדיטציה"

מדיטציה (לפי האקדמיה ללשון העברית: בּוֹנְנוּת) היא התבוננות פנימית, או מחשבה ללא ניתוח, או חיבור של גוף-נפש-רוח, ללא מטרה חומרית, בדרך כלל. היא יכולה להיות גם אסטרטגיה לביצוע פעולה עצמית בגוף ובנפש האדם. כתוצאה מתרגול טכניקות אלה, מצב התודעה של האדם משתנה ביחס למצבי התודעה השכיחים אצלו, בעת ההתנהגות והפעולות היומיומיות. בני האדם מגיבים באופן שונה להשפעת מדיטציה. אדם המושפע ממנה בקלות יחסית נקרא סוגסטבילי. מרבית האנשים סוגסטביליים, אך ישנם אנשים מסויימים שאינם סוגסטבילים, או שהינם סוגסטבילים במידה נמוכה מאוד (הניתנת לשיפור ע"י תרגול). נתון זה (רמת הסוגסטביליות) נבדק במהלך טיפול הניסיון

  לראש העמוד

 

מה הקשר לחכמת הקבלה, ואיך היא באה לידי ביטוי טיפולי ע"פ שיטה זו?

הטיפול/אימון ברמת תת הההכרה ע"י דיקור ,ע"פ שיטה, זו משלב עם ממצאי הפסיכואנרגטיקה המערבית הנ"ל - ממצאים סכמאטיים מתחומי חכמת הקבלה האותנטית והרפואה הקבלית  - בעיקר לצורך מיפוי נקוודות דיקור (ראה חומר רב כתוב ובוידאו באתר זה ובקודמו), המהוות מיפוי רפלקסיבי/תהודתי, אופרטיבי וראשוני - לכל ממצא מחקרי!

ספר מומלץ בתחום: קבלה מדע ומשמעות החיים  ראה גם הסרטונים המובאים להלן:

 

מדע וקבלה:  מפגש מדעי באוניברסיטת "בן גוריון" - הפקולטה לפיסיקה גרעינית, פרופ' יצחק אוריון

 

מדע וקבלה:  פרופ' ווילאם א. טילר, ד"ר פרד אלן וולף, ד"ר ג'פרי סטינובר, הרב ד"ר מ. לייטמן

על תורת וחכמת הקבלה כתורת מיפוי פסיכו אנרגטית   לראש העמוד

 

 

מה קורה בפגישת הייעוץ, אבחון וטיפול/אימון הניסיון, ומהי חשיבותה?

בפגישה זו מכיר תחילה המטופל/המאומן את המטפל//המאמן. אנו מאמינים שללא היכרות והתאמה נאותה בין מטפל למטופל ו/או מאמן למאומן - לא ייצלח כל הליך בתחומים בהם אנו עוסקים (גם אם המטפל/מאמן "גאון בתחומו".. והמטופל/מאומן "קומוניקטיבי, נוח וחדור אמון מטבעו"..). המטפל/מאמן מתשאל ומאבחן את המטופל/מאומן, ומסביר בהרחבה את עקרונות הטיפול והאימון. (כאן לציין, כי חלק בלתי נפרד מהצלחת גישה טיפולית/אימונית זו - הוא עצם הבאת המטופל/ת להבנת עקרונותיה).

כמו כן מתנסה המטופל/המאומן בבסיס הגישה הטיפולית/האימונית (בהתאמה אישית), כדי לאבחן את מידת יכולתו הסוגסטבילית הראשונית, ולוודא את התאמתה לו, כגישה טיפולית/אימונית. (פגישה כוללת זו מתקיימת ללא כל התחייבות ובתשלום סמלי יחסית - בגין הוצאות הקליניקה וצרכי הטיפול בלבד).

לאחר טיפול/אימון הניסיון (בד"כ בתוך טווח 12 עד 96 שעות) - יחוש המטופל/המאומן בד"כ בריאקציה (תגובה) ראשונית לטיפול/אימון. ברוב המקרים תהיה זו ריאקציה סימפטומאטית (תחושתית), המשנה לטובה את ההרגשה הנפשית/הפיזית הכללית ובמקביל משפיעה ישירות על בעיית/מחלת המטופל: הפסקה סימפטומאטית חלקית/מלאה, או נסיגת התמכרות חלקית/מלאה ו/או "שינוי תודעה ראשוני מקדם".

יצויין ויודגש כי אין במקרה של היעדר ריאקציה ראשונית סימפטומאטית (עקב קושי ראשוני בהגעה לרמת הרפייה טיפולית סוגסטבילית מספקת, ו/או בגין תגובה סימפטומאטית אישית מאוחרת יחסית) - כדי להעיד על חוסר התאמה להליך המלא ו/או על אי הצלחתו הצפויה).

לראש העמוד

 

כמה שלבים/פגישות  מצריך ההליך, ומהן העלויות ותנאי התשלום?

בתשובה זו נתייחס למכנה המשותף הממוצע: בד"כ מדובר בהליך תכנית טיפול/אימון אישית שלבית, קצרת מועד - 5 עד 15 שלבים/פגישות, המתומחרת באופן גלובאלי. במקרים מסוימים ניתן לקיים מפגשים בודדים פרטניים, שלא במסגרת הליך תכנית טיפול/אימון. העלויות נקבעות ע"פ מורכבות ההליך (כמות השלבים/הפגישות, משך נצרך של כל פגישה, מורכבות כל פגישה וכיו"ב).

עלויות הליכי תכניות הטיפול/האימון קצרות המועד במכון BBC - נמוכות באופן ניכר מהמחירים המקובלים והנהוגים בתחום הטיפול/האימון התת קוגניטיבי המקצועי בחו"ל, ו/או ביחס לאלטרנטיבות הרגילות - קרי טיפול פסיכולוגי קוגניטיבי רגיל וממושך, אירוח / בידוד תקופתי בבתי אישפוזיות או במוסדות גמילה, וכיו"ב.

 כמו כן קיימת השתדלות להתחשבות מיוחדת ביכולתו הכלכלית של המטופל/ת/המאומן, במקרה הצורך, באמצעות סיוע מימוני (עד 50%), ע"י הקרן למחקר טיפולי/אימוני תת קוגניטיבי ע"ש מכון BBC.

 בכל מקרה יהיו עלויות ההליך נמוכות יחסית, עקב כמותן הנמוכה במיוחד של הפגישות הנדרשות בהליך זה, כאמור לעיל.

לראש העמוד

מהם אחוזי הצלחת טיפול זה בתת מודע בפתרון בעיית/מחלת המטופל לצמיתות?

התשובה אופטימית! סטטיסטית - בד"כ מטופלינו/מאומנינו אינם "חוזרים אחורה" לאחר סיום ההליך - עקב עומק השינוי התת-קוגניטיבי (בתת המודע) המושג בד"כ, כמוסבר לעיל ובאתר זה. רוב המטופלים/המאומנים יצליחו בניטרול מוחלט של בעייתם, בשיעור ממוצע של כ-90%. רק כ-10% מהם בלבד יזדקקו לחזור בעתיד להליך נוסף/חלקי (עקב התחדשות מסויימת של בעייתם, בעיקר עקב שינוויי נסיבות משמעוותיים), או לקבל טיפולי/אימוני ליוי ותחזוקה בודדים (בתדירות נמוכה), לצורך תיחזוק מצבם התקין.  

תקציר מחקרים וממצאים מדעיים בתחום המימד הפסיכו-אנרגטי

לראש העמוד

הטיפול/אימון התת קוגניטיבי - רב תחומי

הטיפול/האימון התת קוגניטיבי הפסיכואנרגטי בשיטת BBC מעגלי מוח-גוף הוכח כמהיר תוצאות ובעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, בשיעור של 90% הצלחה בממוצע, ע"פ הזמנים המוקצים. שינויי תודעה מקדמים, הפסקה סימפטומאטית חלקית, או גמילה חלקית ,בטיפולי גמילה - אלה מושגים בד"כ כבר  לאחר פגיש ראשונה. שינויי תודעה מקדמים מקובעים, הפסקה סימפטומאטית מוחלטת / גמילה מוחלטת - אלה מושגים בד"כ כבר בין 2 ל 5 פגישות טיפוליות/אימוניות רצופות בד"כ, המתקיימות במסגרת הליך תכנית טיפול/אימון כוללת אישית בת 5 עד 15 שלבים עוקבים הכרוכים אחד בשני (ע"י פגישות עוקבות) בד"כ.

 

הטיפול/האימון הפסיכואנרגטי בשיטה זו מבוצע בעיקרו במצבים בהם מובא המטופל/ת לרמת תודעה דואלית, קרי הרפיה גופנית ונפשית (מדיטטיבית) בינונית עד עמוקה, במקביל לעוררוות שכלית קוגניטיבית (מצב שאינו הפנוטי) - זאת בסמוך ובמקביל לקיום שיחות אימון דינאמיות קוגניטיביות מעמיקות בענייניו. מהלך הטיפול/האימון כולל את מיקוד והנחיית תודעתו הדואלית הנ"ל של המטופל/מאומן, ע"י טכניקות מדיטטיביות מונחות, בנושאים מהותיים הקשורים בו, באורחות חייו ובבעייתו/מחלתו. במשולב לכך יבוצע (רק בעת צורך): דיקור תהודתי פסיכואנרגטי (בלתי פולשני), ו/או מניפולציות מגע נקודתיות מדויקות, על-פני נקודות תהודה ריאקטיביות לסף ותת ההכרה ו/או למוליכים עצביים (נוירוטרנסמיטורים), הממוקמות בעיקר באזורי הראש, הגולגולת ועצם הבריח. בעת הצורך יופקו  עבור המטופל תרופות הומיאופתיות/הרבליסטיות לסיוע נוסף בקיבוע תוצאות לראש העמוד  

 

 

האימון האישי התת קוגניטיבי - רב תחומי

האימון האישי התת קוגיניטיבי, לאימון התת מודע בשיטת BBC מעגלי מוח-גוף הוכח כבעל 90% הצלחה, ע"פ הזמנים המוקצים, בהבאת המאומן/ת - בתהליך מהיר ויעיל, ליכולת מימוש מלאה של לקחי ותובנות האימון האישי וליישומם המלא בפועל! זאת בשל ההטמעה התת הכרתית המתאפשרת בשיטה תת קוגניטיבית זו, נוכח שיטות אימון אישי קוגניטיביות רגילות. תנאי הליך האימון האישי הנ"ל, לאימון התת מודע, זהים להגדרות ההליך טיפול/אימון הכולל.

לתוכן המלא

 

 

 

 הליך הטיפול/אימון - הרב תחומי

הטיפול/אימון הרב תחומי התת קוגניטיבי בשיטת BBC מעגלי מוח-גוף - מיושם בד"כ כהליך שלבי - קצר מועד (בן כ - 5 עד 15 שלבים עוקבים הכרוכים האחד בשני (בפגישות עוקבות). ההליך הנ"ל מתומחר בעלות כוללת. להליך זה מתקבל המטופל/המאומן אך ורק לאחר שעבר פגישת יעוץ, אבחון וטיפול התנסות, ללא התחייבות (ובתשלום הוצאות הקליניקה בלבד), ווידא כי טיפול/אימון הההתנסות (התנהלותו, אופיו, השפעתו ו/או תוצאתו) הינו לשביעות רצונו, פנה ביוזמתו - לאחר הפגישה לעיל, למטפל/מאמן או למי מטעמו וביקש להתקבל להליך שלבי מלא כנ"ל (במקרים מסוימים ניתן יהיה לקיים את טיפול/אימון על בסיס פגישות בודדות-נפרדות).

מדיניות ותקנון   לראש העמוד

 

 *סטטיסטיקת 90% ההצלחה, הנזכרת לעיל ובאתר זה, מתבססת על תוצאות טיפוליות בקרב מטופלים המתאימים לשיטת טיפול זו ולשיטות טיפול סוגסטיביות או פסיכו-אנרגטיות בכלל (כ-80% עד 90% מהאוכלוסייה).

 

מפת אתר

 

המלצות מטופלים

 

פגישת יעוץ וטיפול ניסיון תוצאתי

למד עוד בנושא גישת ממ"ג לטיפול תת הכרתי

עיין במידע על הגישה המחקרית ואופן הטיפול: 

על הפסיכואנרגטיקה המחקרית  חומר נוסף  על אופן הטיפול

עיין במידע נוסף אודות הגישה ההוליסטית קבלית: 

כתבות ומחקרים  הרצאות בוידאו  קבלה מדע ומשמעות החיים

עיין גם במידע המובא בקישורים להלן:

אודות שיטת ממ"ג והמטפל/ים  תקצירים מחקריים בתחום 

רופאים מומחים ממליצים  שאלות נפוצות ותשובות

לצפייה מלאה באתר זה באייפון ואייפד

 

תקנון האתר  מפת אתר  לראש העמוד

 

חפש כל ערך נושא ומילה בעמוד זה

 

 

*תכונות מסויימות באתר זה יפעלו מיטבית ו/או בכלל - בדפדפני  Microsoft Internet Explorer

גלריית תמונות מקצועיות (בבנייה)